Свободни места за трети етап на класиране в VIII клас за учебната 2020-2021 година

КодУчилищеНаселено мястоПрофил/ПрофесияСвободни места
2906СУ "Панайот Волов" ГР.БЯЛАСистемно програмиране23
0385СУ "Васил Левски" с ПП ГР.ВЕТОВОЕлектрообзавеждане на производството7
2761СУ "Св. Св. Кирил и Методий" ГР.ДВЕ МОГИЛИХуманитарни науки2
0454ПГСС "К. А. Тимирязев" ГР.ДВЕ МОГИЛИТрайни насаждения12
0457ПГСС "К. А. Тимирязев" ГР.ДВЕ МОГИЛИПроизводител на селскостопанска продукция1
1628СУ "Йордан Йовков" ГР.РУСЕСофтуерни и хардуерни науки4
2480СУ "Васил Левски" ГР.РУСЕИкономическо развитие1
0507ПГДВА "Йосиф Вондрак " ГР.РУСЕИнтериорен дизайн3
0528ПГДВА "Йосиф Вондрак " ГР.РУСЕМебелно производство9
0531ПГДВА "Йосиф Вондрак " ГР.РУСЕПолиграфия21
1744ПГСС "Ангел Кънчев" ГР.РУСЕПроизводител на селскостопанска продукция7
1825ПГСС "Ангел Кънчев" ГР.РУСЕМеханизация на селското стопанство8
1830ПГСС "Ангел Кънчев" ГР.РУСЕТехнологичен и микробиологичен контрол в химични производства18
1966ПГМТ "Юрий Гагарин" ГР.РУСЕЕлектрически превозни средства15
1983ПГМТ "Юрий Гагарин" ГР.РУСЕТоплотехника - топлинна климатична вентилационна и хладилна5
1994ПГМТ "Юрий Гагарин" ГР.РУСЕМашини и системи с ЦПУ10
0598ПГО "Недка Иван Лазарова" ГР.РУСЕМоден дизайн3
0603ПГО "Недка Иван Лазарова" ГР.РУСЕКонструиране моделиране и технология на облекло от текстил16
0605ПГО "Недка Иван Лазарова" ГР.РУСЕОрганизация и технология на фризьорските услуги2
0610ПГО "Недка Иван Лазарова" ГР.РУСЕКомпютърно проектиране и десениране на тъкани площни изделия20
1854ПГРКК ГР.РУСЕКорабоводене-речно2
1876ПГРКК ГР.РУСЕЕлектрообзавеждане на кораби4
1885ПГРКК ГР.РУСЕЛогистика на товари и услуги1
1720ПГ по транспорт - РУСЕ ГР.РУСЕАвтотранспортна техника1
1730ПГ по транспорт - РУСЕ ГР.РУСЕПодемно-транспортна техника монтирана на пътни транспортни средства2
1734ПГ по транспорт - РУСЕ ГР.РУСЕЛокомотиви и вагони12
1192ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ГР.РУСЕСтроителство и архитектура1
1196ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ГР.РУСЕКомпютърна графика1
1203ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ГР.РУСЕГрафичен дизайн2
1207ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ГР.РУСЕГеодезия3
1212ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ" ГР.РУСЕТранспортно строителство6
0750ПГПТ "Атанас Ц. Буров" ГР.РУСЕПромишлена естетика и дизайн6
0804ПГПТ "Атанас Ц. Буров" ГР.РУСЕИзмервателна и организационна техника20
0828ПГПТ "Атанас Ц. Буров" ГР.РУСЕГазова техника23
0465СУ"Св. Паисий Хилендарски" ГР.СЛИВО ПОЛЕОбществени науки13

Заявления за участие в третия етап на класиране се подават в периода от 24.07.2020 г. до 27.07.2020 г. вкл. В заявлението желанията се подреждат съобразно обявените свободни места в таблицата.

Заявленията могат да се подават по един от следните начини:

  1. Онлайн през профила на ученика, като в платформата https://priem.mon.bg се влиза с входящия номер и кода за достъп, посочени в служебната бележка с резултатите от НВО или в служебната бележка за удостоверяване на мястото за явяване на изпитите.
  2. В училището, в което ученикът желае да продължи обучението си в осми клас през учебната 2020/2021 година.

В училището заявленията се подават от учениците в присъствието на родител, като задължително се представя документ за самоличност и оригинала на свидетелството за завършено основно образование.

Print Friendly, PDF & Email