Справка за минималния и максималния бал по паралелки от първи, втори и трети етап на класиране в област Русе

Минималeн и максимален бал по паралелки от трети етап на класиране  (Публикувано на 29.07.2021 г.)

    
УчилищеПаралелкаМинимален балМаксимален бал
1806201 АЕГ "Гео Милев"0867 Чужди езици414440.5
1806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "0507 Интериорен дизайн309356.5
1806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0397 Системно програмиране334334
1806201 АЕГ "Гео Милев"3144 Компютърна анимация319.5319.5
1806206 СУ "Йордан Йовков"1628 Софтуерни и хардуерни науки312312
1806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1192 Строителство и архитектура310.5310.5
1806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0399 Компютърна техника и технологии299299
1806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "3641 Художествена дърворезба205297
1806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1203 Графичен дизайн297297
1806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1196 Компютърна графика296.5296.5
1806208 СУ "Възраждане"2740 Предприемачески288.5288.5
1806204 СУПНЕ "Фридрих Шилер"3407 Предприемачески284.5284.5
1806207 СУ "Христо Ботев"3406 Природни науки283.5283.5
1806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0605 Организация и технология на фризьорските услуги185280
1806306 ПГМТ "Юрий Гагарин"1966 Електрически превозни средства276276
1806207 СУ "Христо Ботев"3404 Софтуерни и хардуерни науки274274
1806309 ПГ по туризъм2852 Организация на хотелиерството273273
1806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0598 Моден дизайн106268.5
1806309 ПГ по туризъм2855 Производство на кулинарни изделия и напитки265.5265.5
1806311 ПГРКК1885 Логистика на товари и услуги189258.75
1806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0396 Електрически инсталации153246
1806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0610 Компютърно проектиране и десениране на тъкани площни изделия143.5200
1806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1730 Пристанищна меганизация123194
1806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "0528 Мебелно производство86.5184
1806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0804 Измервателна и организационна техника184184
1806311 ПГРКК1876 Електрообзавеждане на кораби138.25176.5
1806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0750 Промишлена естетика и дизайн173173
1804008 ПГСС "К. А. Тимирязев"3232 Електрообзавеждане на транспортна техника154.5154.5
1806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1734 Спедиция, транспортна и складова логистика138138
1806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"3597 Машини и съоръжения за заваряване113113
1803001 СУ "Васил Левски" с ПП0385 Електрообзавеждане на производството9292
1804008 ПГСС "К. А. Тимирязев"0457 Производител на селскостопанска продукция7272

Минималeн и максимален бал по паралелки от втори етап на класиране  (Публикувано на 20.07.2021 г.)

№ по редУчилищеПаралелкаМинимален балМаксимален бал
11806201 АЕГ "Гео Милев"0867 Чужди езици364.5435
21806203 СУЕЕ0522 Чужди езици - английски език376431
31806202 МГ "Баба Тонка"2944 Математически423.75427
41806203 СУЕЕ0524 Чужди езици - немски език347.25424.75
51806202 МГ "Баба Тонка"2948 Природни науки412.75421.25
61806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0398 Приложно програмиране152416
71806207 СУ "Христо Ботев"3404 Софтуерни и хардуерни науки277414.5
81806201 АЕГ "Гео Милев"3144 Компютърна анимация390401
91806207 СУ "Христо Ботев"3406 Природни науки257.25394.25
101806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0399 Компютърна техника и технологии217.5387
111806204 СУПНЕ "Фридрих Шилер"0823 Чужди езици333.75385.5
121806203 СУЕЕ0541 Чужди езици - руски език366.75375.25
131806203 СУЕЕ0534 Чужди езици - френски език341371.75
141806310 ПГИУ "Елиас Канети"1039 Икономика и мениджмънт352363.5
151806310 ПГИУ "Елиас Канети"3433 Електронна търговия318363
161806203 СУЕЕ0526 Чужди езици - испански език341.5354.5
171806310 ПГИУ "Елиас Канети"3435 Търговия284351.5
181806207 СУ "Христо Ботев"3403 Хуманитарни науки326349
191806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "0507 Интериорен дизайн205332.75
201806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1203 Графичен дизайн279.5323.5
211806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1200 Интериорен дизайн285323
221806204 СУПНЕ "Фридрих Шилер"3407 Предприемачески271317.5
231806310 ПГИУ "Елиас Канети"1010 Оперативно счетоводство301314
241806209 СУ "Васил Левски"2480 Икономическо развитие169301.5
251806311 ПГРКК1854 Корабоводене-речно223.25296.5
261806206 СУ "Йордан Йовков"1628 Софтуерни и хардуерни науки170296.25
271806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1192 Строителство и архитектура212294
281806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1196 Компютърна графика265.5290.5
291806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0605 Организация и технология на фризьорските услуги190.5286
301806309 ПГ по туризъм2852 Организация на хотелиерството196284.5
311806311 ПГРКК1885 Логистика на товари и услуги157284
321806209 СУ "Васил Левски"2273 Природни науки226.5283
331806309 ПГ по туризъм2855 Производство на кулинарни изделия и напитки226278
341806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"3521 Строителство и архитектура276.5276.5
351806208 СУ "Възраждане"2740 Предприемачески216275
361806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"3522 Водно строителство182274.5
371806209 СУ "Васил Левски"2274 Софтуерни и хардуерни науки162272.5
381806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0598 Моден дизайн166268.5
391806309 ПГ по туризъм2848 Кетъринг169.5267
401806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0397 Системно програмиране174245
411806309 ПГ по туризъм2854 Екскурзоводско обслужване155.5241
421802004 СУ "Панайот Волов"3582 Малък и среден бизнес118234
431806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1190 Автомобилна мехатроника168222.5
441807008 СУ "Св. Паисий Хилендарски"0465 Обществени науки217.5217.5
451806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0396 Електрически инсталации121214
461806305 ПГСС "Ангел Кънчев"1830 Технологичен и микробиологичен контрол в химични производства190190
471806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0750 Промишлена естетика и дизайн162162
481803001 СУ "Васил Левски" с ПП3493 Обогатителни, преработващи и рециклационни технологии152152
491806306 ПГМТ "Юрий Гагарин"1966 Електрически превозни средства148148
501806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0804 Измервателна и организационна техника119.5119.5
511802005 ПГ-град Бяла, обл. Русе3598 Производство на облекло от текстил116116
521802005 ПГ-град Бяла, обл. Русе3411 Производство на хляб, хлебни и сладкарски изделия9597
531802004 СУ "Панайот Волов"3025 Икономическа информатика8386

Минималeн и максимален бал по паралелки от първи етап на класиране
 

№ по редУчилищеПаралелкаМинимален балМаксимален бал
11806202 МГ "Баба Тонка"2944 Математически428.75498.25
21806202 МГ "Баба Тонка"2948 Природни науки417.5495.25
31806202 МГ "Баба Тонка"2946 Софтуерни и хардуерни науки431494.5
41806204 СУПНЕ "Фридрих Шилер"0823 Чужди езици334.25482.5
51806203 СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"0541 Чужди езици - руски език367.5479.5
61806201 АЕГ "Гео Милев"0867 Чужди езици366.5476
71806203 СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"0534 Чужди езици - френски език348.75462.75
81806201 АЕГ "Гео Милев"3144 Компютърна анимация395462.5
91806310 ПГИУ "Елиас Канети"3433 Електронна търговия318.5460
101806203 СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"0524 Чужди езици - немски език359.75457.75
111806203 СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"0522 Чужди езици - английски език380455
121806203 СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"0526 Чужди езици - испански език343444
131806310 ПГИУ "Елиас Канети"1039 Икономика и мениджмънт363.5441
141806207 СУ "Христо Ботев"3403 Хуманитарни науки327.5436.25
151806209 СУ "Васил Левски"2274 Софтуерни и хардуерни науки163429.5
161806206 СУ "Йордан Йовков"1628 Софтуерни и хардуерни науки188428
171806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0598 Моден дизайн54423.5
181806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0398 Приложно програмиране223.5416
191806207 СУ "Христо Ботев"3404 Софтуерни и хардуерни науки293.5414.5
201806207 СУ "Христо Ботев"3406 Природни науки272.5412.75
211806204 СУПНЕ "Фридрих Шилер"3407 Предприемачески277408
221806310 ПГИУ "Елиас Канети"1010 Оперативно счетоводство301403
231803005 СУ "Христо Ботев" - Глоджево1950 Софтуерни и хардуерни науки30402.5
241806209 СУ "Васил Левски"2480 Икономическо развитие180.5401.5
251802004 СУ "Панайот Волов"3025 Икономическа информатика87.5396.5
261806309 ПГ по туризъм2855 Производство на кулинарни изделия и напитки219387
271806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0399 Компютърна техника и технологии240387
281806209 СУ "Васил Левски"2273 Природни науки229.5381
291806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0397 Системно програмиране199379
301806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1203 Графичен дизайн282379
311806310 ПГИУ "Елиас Канети"3435 Търговия286.5360
321806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1196 Компютърна графика266.5349
331802005 ПГ-град Бяла, обл. Русе3598 Производство на облекло от текстил139347.5
341804007 СУ "Св. Св. Кирил и Методий"2761 Хуманитарни науки30347
351806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1200 Интериорен дизайн290346.5
361806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"1192 Строителство и архитектура214.5337.5
371806311 ПГРКК1885 Логистика на товари и услуги93335.75
381806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "0507 Интериорен дизайн220332.75
391806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"3521 Строителство и архитектура223327.5
401806208 СУ "Възраждане"2740 Предприемачески218.5326
411802004 СУ "Панайот Волов"3582 Малък и среден бизнес132324.5
421806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0605 Организация и технология на фризьорските услуги111323
431806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1190 Автомобилна мехатроника175314.5
441804008 ПГСС "К. А. Тимирязев"3232 Електрообзавеждане на транспортна техника98313
451806311 ПГРКК1854 Корабоводене-речно177.5312.5
461806309 ПГ по туризъм2848 Кетъринг188310
471806313 ПГСАГ "ПЕНЬО ПЕНЕВ"3522 Водно строителство196304.5
481806309 ПГ по туризъм2852 Организация на хотелиерството209.5301.5
491806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "0528 Мебелно производство134.5301
501806301 ПГЕЕ "Апостол Арнаудов"0396 Електрически инсталации121295.5
511806309 ПГ по туризъм2854 Екскурзоводско обслужване162295
521803001 СУ "Васил Левски" с ПП3493 Обогатителни, преработващи и рециклационни технологии42291.5
531802005 ПГ-град Бяла, обл. Русе3411 Производство на хляб, хлебни и сладкарски изделия177290
541806305 ПГСС "Ангел Кънчев"1830 Технологичен и микробиологичен контрол в химични производства78279.5
551806305 ПГСС "Ангел Кънчев"1744 Производител на селскостопанска продукция80272
561806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1720 Автотранспортна техника86270
571806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "3415 Иконопис205259.25
581806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1730 Пристанищна меганизация184254.5
591806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0750 Промишлена естетика и дизайн30249.5
601806306 ПГМТ "Юрий Гагарин"1966 Електрически превозни средства66240.5
611803001 СУ "Васил Левски" с ПП0385 Електрообзавеждане на производството40239.5
621806306 ПГМТ "Юрий Гагарин"1983 Топлотехника - топлинна, климатична, вентилационна и хладилна79234
631807008 СУ "Св. Паисий Хилендарски"0465 Обществени науки44221
641806302 ПГДВА " Йосиф Вондрак "3641 Художествена дърворезба169219.5
651806305 ПГСС "Ангел Кънчев"1825 Механизация на селското стопанство75207
661804008 ПГСС "К. А. Тимирязев"0457 Производител на селскостопанска продукция104207
671806311 ПГРКК1876 Електрообзавеждане на кораби65205
681806307 ПГО "Недка Иван Лазарова"0610 Компютърно проектиране и десениране на тъкани площни изделия96205
691806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"0804 Измервателна и организационна техника66181
701806315 ПГПТ "Атанас Ц. Буров"3597 Машини и съоръжения за заваряване30173
711806312 ПГ по транспорт - РУСЕ1734 Спедиция, транспортна и складова логистика64169
Print Friendly, PDF & Email